ANA SİTEYE GİT
Kategori Seçiniz
Makam Odası Tasarımı

Proje olarak değerlendirdiğimiz her tasarımda öncelikle çalışılacak mekanın rölevesi üzerinde bilgisayar destekli çalışmalar yaparak başlıyoruz.

Müşterimiz ile makamda kullanım şartlarını ve ihtiyaçları tespit edilmek amacıyla karşılıklı yaptığımız görüşmeler sonucunda makam odası tasarımı için özel mobilya, kumaş, ahşap, metal ya da değişik materyaller kullanılarak üretim aşamasına geçiyoruz.

Bu süreçte müşteri ile devamlı irtibat halinde olarak ilerlemeleri birebir takip ediyoruz.

Grand ofis ekibi olarak güncel, iddialı ve güçlü çizgilerle yarattığımız Makam Odası tasarımları güvenilirliği ve güçlü duruşunu hissettirecek parçalarla bir bütün oluşturularak tasarlanır.

Bir makam odasının ihtiyaçlarına ve prensiplerine uygun olarak, kalite ve estetik anlayışıyla yeni boyutlar kazandırdığımız tasarımlarımız müşterilerimizin memnuniyetine yöneliktir.

Diğer Yazılar
Makam Takımları
Makam takımları makam odalarının ve makamın en temel unsurudur. Ofisinizin prestijli görünümü açısından oldukça büyük bir paya sahiptir. Müşterilerinizi ağırlayacağınız makamınızda ki mobilyalarınızın özenli olması iyi bir izlenim bırakmasının yanında sizi daha fazla mo [...]
Devamını Oku...
Makam Masaları
  Renkli Makamlar Hakkında Genel olarak makam masaları için yalınlığı öneriyoruz ancak renk ve malzemenin çok çeşitli tasarımlar da kötü anlamına gelmiyor elbette. Ancak bu tip tasarımlar, gelişkin bir estetik göze sahip olanların kontrolünde özel bir niteliğe dön& [...]
Devamını Oku...